Get Your Island On Bowling

Get Your Island On Bowling

Tropikalne kręgle

Get Your Island On Bowling to darmowa gra w kręgle dla większości współczesnych telefonów. Opracowana na zamówienie marki napoju alkoholowego, przeznaczona jest dla osób dorosłych. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Łatwe sterowanie
  • 5 scenerii
  • Opcja na dwóch graczy

Wady

  • Rzuty są mało dokładne

Dobry
7

Get Your Island On Bowling to darmowa gra w kręgle dla większości współczesnych telefonów. Opracowana na zamówienie marki napoju alkoholowego, przeznaczona jest dla osób dorosłych.

W Get Your Island On Bowling można grać samemu lub z drugą osobą na tym samym telefonie. Do wyboru mamy pięć scenerii, a wśród nich zachód słońca, egzotyczne ryby lub drewniana chatka. Zasady są zawsze takie same: należy przewracać jak największą ilość kręgli, które w tej grze mają postać butelek. Zamiast kuli używamy orzecha kokosowego.

Aby odnieść sukces wystarczy odpowiednio ustawić siłę i kierunek rzutu. Get Your Island On Bowling gratuluje dobrego rzutu za pomocą animacji lub też śmieje się z mało skutecznego gracza. Grafika nie jest zbyt wyszukana, a wskaźniki niezbyt dokładne. Mimo to Get Your Island On Bowling potrafi wciągnąć na dłużej.

Get Your Island On Bowling to gra-reklama napoju wyskokowego. Popularne kręgle nigdy się nie nudzą, choć mamy nadzieję, że w następnych wersjach poprawione zostaną małe niedociągnięcia.

Najczęściej pobierane Zręcznościowe na Java

Więcej
Get Your Island On Bowling

Download

Get Your Island On Bowling